Aktualności

Grupa San Sac umacnia ofertę maszynową nabywając Grupę Orca

Grupa San Sac nieustanie wzrasta i umacnia swoją pozycję na rynku pras i belownic oferując kolejne modele maszyn, dzięki nabyciu francuskiej Grupy Orca.

 

"Jest to ważne połączenie zarówno dla Grupy Orca, jak i San Sac. Dzięki dwóm zakładom produkcyjnym Grupy Orca zwiększamy możliwości produkcyjne” – mówi Fredrik Jaginder, dyrektor generalny San Sac Group.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Asortyment produktów Grupy Orca w połączeniu z prasami do belowania firmy Orwak daje możliwość oferowania pełnej gamy urządzeń do zagęszczania odpadów. Z niecierpliwością czekamy na rozwój współpracy  z panem Bedos i jego zespołem”, dodaje Tomas Johansson, dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu  Orwak.

 

Grupa San Sac jest wiodącym w Skandynawii dostawcą produktów do sortowania, magazynowania i zagęszczania odpadów oraz wiodącym na świecie producentem pras do belowania. Grupa, której większościowym właścicielem jest Accent Equity 2012, powstała w wyniku fuzji San Sac, jej spółek siostrzanych i EnviroPac, a następnie nabycia Orwak. Grupa rozszerzyła swój zasięg międzynarodowy, uruchamiając spółkę zależną Orwak North America oraz przejmując Easi Recycling w Wielkiej Brytanii, ATS & Service Link w Szwecji i Proshop w Rosji. Łącznie po nabyciu Grupy Orca San Sac Group będzie zatrudniać około 480 pracowników, a łączny obrót wyniesie 148 mln EUR.

www.sansacgroup.com