Aktualności

San Sac Group przejmuje BNS Miljø AS oraz BNS Container AB

San Sac Group przejmuje norweską spółkę BNS Miljø AS oraz szwedzką BNS Container AB, stając się tym samym liderem branży kontenerów do odpadów na rynku szwedzkim.

BNS Miljø AS jest wiodącym dostawcą kontenerów do odpadów w Norwegii. BNS Container AB prowadzi działalność na rynku szwedzkim w zakresie kontenerów do gospodarki odpadami, burtowych oraz platformowych.

 

 

 

 

 

 

Fredrik Jaginder CEO San Sac Group: "Aktualnie, dzięki spółce ILAB Container należącej do Grupy San Sac,  jesteśmy liderem w branży kontenerów do odpadów na rynku szwedzkim. Połączone kompetencje oraz oferta produktów ILAB i BNS w segmencie odpadów pozwalają sprostać przyszłym wymaganiom naszych klientów. Dzięki fuzji  spółek nasza oferta produktowa została również powiększona o kontenery burtowe oraz platformowe."


Bycie częścią dużej międzynarodowej organizacji z doświadczeniem i wiedzą oraz kompetencjami  z podobnej oferty produktowej umożliwia nam dostarczanie klientom jeszcze lepszych rozwiązań i usług” - mówi Lars Christian Steen, dyrektor zarządzający BNS Miljø AS.  


O San Sac Group:  
Grupa San Sac jest wiodącym dostawcą produktów do sortowania, przechowywania i zagęszczania odpadów w Skandynawii oraz wiodącym na świecie producentem pras pionowych. Grupa, której większościowym właścicielem jest Accent Equity 2012, powstała w wyniku fuzji San Sac, jej siostrzanych spółek i EnviroPac, a następnie przejęcia Orwak. Grupa rozszerzyła swój zasięg międzynarodowy, zakładając spółkę zależną Orwak North America i przejmując Easi Recycling w Wielkiej Brytanii, ATS & Service Link w Szwecji, Proshop w Rosji i Orca Group we Francji. Łącznie po przejęciu San Sac Group będzie zatrudniać około 500 pracowników i łączny obrót w wysokości 170 mln EUR.