ARCHIWUM INFORMACJI 2015

Dziękujemy za odwiedziny na Międzynarodowych Targach POL-ECO-SYSTEM

Na tegorocznych targach POL-ECO-SYSTEM eksperci ORWAK Polska mieli przyjemność gościć Państwa w Poznaniu na stoisku w Salonie Gospodarki Odpadami i Recyclingu. Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny, a tych którzy nie mogli nas odwiedzić zapraszamy do kontaktu.

Na targach prezentowaliśmy prasy i belownice z rodziny ORWAK POWER, w których zastosowane jest innowacyjne rozwiązanie Black Star Technology i które - jako jedyne na świecie – mają najwyższy stopień zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności PL d (Performance Level d), zgodnie z normą EN ISO 13849-1, co czyni je światowymi liderami w branży. Zainteresowaniem cieszyły się również urządzenia z innych rodzin, jak ORWAK FLEX, ORWAK MULTI, ORWAK COMPACT oraz rewelacyjny wydajnościowo i estetyczny kompaktor TOM.

Urządzenia i rozwiązania ORWAK, zaprezentowane w tegorocznej edycji targów, są używane w przedsiębiorstwach produkcyjnych działających w sektorze prywatnym, ale również w sektorze publicznym. Tegoroczna oferta ORWAK na POL-ECO-SYSTEM była szczególnie dopasowana do potrzeb organizacji samorządowych, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, zakładów utylizujących, składujących i przetwarzających odpady, jak również zarządców obiektów sportowych, spółdzielni mieszkaniowych itp. Prasy, belownice i kompaktory ORWAK znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie w gospodarce odpadami przykłada się wagę do bezpieczeństwa, oszczędności i czystości.

– Tegoroczne targi POL-ECO-SYSTEM zaowocowały wieloma wartościowymi rozmowami, wymianą doświadczeń i nawiązaniem dobrych relacji. Możliwość obejrzenia urządzeń w działaniu przekonała również niektórych klientów do zakupu. W tej edycji targów premierowe wystąpienie miała belownica ORWAK POWER 3325, produkująca bele do 350kg (folia) wielkości europalety, która, podobnie jak cała nasza oferta, idealnie wpisała się w nową formułę targów – zrównoważonego rozwoju na różnych płaszczyznach ekologii. – powiedział Marcin Cuper, Dyrektor handlowy, Orwak Polska.

Dziękujemy. Do zobaczenia na następnych targach!