ARCHIWUM INFORMACJI 2017

ORWAK COMPACT 3115 w luksusowym hotelu w Wenecji

  

 


Gustowna oaza w sercu wyspy

Hilton Molino Stucky to nie tylko ekskluzywny hotel, a prawdziwa oaza znajdująca się w centralnej części należącej do Wenecji wyspy Giudecca. Jego zaszczytna historia opiera się na wielu opowieściach, pracy robotników, a także nie mniej znaczących gościach. Ten wyjątkowy i stylowy hotel jest w rzeczywistości odrestaurowanym młynem z XIX wieku. Otwarty w 2007 roku Hilton Molino Stucky obecnie ma 7 restauracji i przyciąga naprawdę międzynarodowych gości.


                                                        Orwak Compact 3115 został doceniony przez pracowników hotelu


Belownica Orwak i jej znaczący udział w gospodarce odpadami

Wybór belownicy Orwak Compact 3115 przez Hilton Molino Stucky był oczywisty. Urządzenie zapewnia hotelowi znaczną redukcję objętości opakowań kartonowych, jak również ułatwia składowanie, obsługę i transport sprasowanych odpadów. Co więcej czyni gospodarkę odpadami jeszcze bardziej efektywną, a uzyskana dzięki temu wolna przestrzeń stanowi wartość dodaną - szczególnie odczuwalne jest to na wyspie, gdzie przestrzeń jest znacznie ograniczona, a cały transport oparty jest na komunikacji drogą morską.


 

 

 

                                


Zdobywca Green Key Certificate

Zaangażowanie w ochronę środowiska oraz ograniczenie zużycia i efektywna gospodarka odpadami przyczyniły się do przyznania  przez International Eco Label "Green Key Certificate".

                                                                                 Urocza promenada na wyspie Giudecca

 

 

Źródło: http://orwak.com/news/prestigious-orwak-installation-at-hotel-hilton-in-venice-italy/