REFERENCJE

Nie musisz wierzyć naszym słowom. Poniżej publikujemy wypowiedzi kilku naszych klientów.
Więcej referencji z przyjemnością udostępnimy na żądanie.

 

Warto wybrać urządzenie do odpadów marki Orwak, kierując się jakością i bezpieczeństwem obsługi belownic. Ponadto firma wyróżnia się bardzo dobrą znajomością branży, elastycznością oraz zrozumieniem naszych potrzeb.”— Centrumelektroniki Sp.J.

 

 

 

 

Od kilku lat korzystamy z urządzenia do odpadów marki Orwak, które zostało zakupione u wyłącznego dystrybutora – firmy Orwak Polska. Współpraca z firmą należy do udanych, z uwagi na wysoką jakość produktu i świadczonych usług. — Kluś Sp. z o.o.

 

 

 

 

Od 2018 roku korzystamy z urządzenia ORWAK COMPACT 3115. Dużym atutem belownicy jest wyjątkowa wydajność i bezpieczeństwo obsługi. Kontakt z firmą należy do udanych z uwagi na szybkie i sprawne usługi serwisowe. — Market „KRYSTYNKA” s.c.

 

 

 

 

Współpracę z firmą ORWAK rozpoczęliśmy w 2015 roku i trwa ona do dziś. W dziewięciu sklepach „Vobiano” korzystamy z belownic ORWAK COMPACT 3110. Firma zyskała dzięki nim przestrzeń magazynowa i usprawniła gospodarkę odpadami. — NORMA Nina Obałka

 

 

 

 

Najważniejszą dla nas korzyścią był wzrost przestrzeni magazynowej oraz redukcja czasu poświęcanego przez pracowników na obsługę powstających odpadów. Dodatkowo, dzięki belowaniu nasze odpady są atrakcyjniejsze dla odbiorców. — Piotr Pawlak, kierownik ds. technicznych Brześć Sp. j.

 

 

Dzięki zastosowaniu rozwiązań ORWAK nie tylko zyskaliśmy przestrzeń magazynową, pozbyliśmy się problemu zwanego bałaganem, ale również zredukowaliśmy koszty związane z magazynowaniem i odbiorem odpadów. Krzysztof Majchrzak, pełnomocnik Cukiernia Sowa

 

 

Oceniamy, że dzięki zastosowaniu belownicy ORWAK redukcja objętości surowców wynosi 50-70%. Wpłynęło to znacząco na zmniejszenie kosztów wywozu odpadów, a prasowanie pozwala zachować porządek i czystość, co w przypadku pięciogwiazdkowego hotelu jest niezwykle ważne. Dostawa, usługi instalacyjne, szkoleniowe i serwisowe są przeprowadzane na profesjonalnym poziomie. — Jerzy Wrona, Manor House

 

 

Zastosowanie kompaktora Orwak 4110, oprócz dużej oszczędności kosztów wywozu, dało dodatkową korzyść w postaci większego porządku i miejsca. Kompaktor to lepsza kontrola nad odpadami i ich organizacją. — Stefan Baran, kierownik ds. technicznych, Hotel SPA Dr Irena Eris

 

 

Od 2002 roku eksploatujemy belownicę ORWAK 3400, a w 2013 roku zrealizowaliśmy zakup dodatkowej belownicy ORWAK 3410. Urządzenia doskonale spełniają swoje przeznaczenie. Ich zakup pozwolił na kilkakrotną redukcję kosztów transportu odpadów przeznaczonych do likwidacji. — Sylwester Nowak, kierownik działu gospodarki magazynowej, Jelfa S.A.

 

 

Pierwszą belownicę ORWAK 9020 kupiliśmy w 2012 roku. Już rok poźniej nabyliśmy kolejną. Dzięki prasowaniu odpadów redukujemy ich objętość o około 60%. — Jacek Połomka, Prezes Zarządu, Zakład Zagospodarowania Odpadów Żary.

 

Belujemy przede wszystkim ścinki materiałów oraz papier i folię. W przypadku każdego z tych odpadów belownica ORWAK sprawdza się bez zarzutu. Sprasowanie powoduje zwiększenie ilości przestrzeni magazynowej, zmniejszenie ilości wywozu odpadów i pozwala na utrzymanie porządku, poza tym zanotowaliśmy znaczne zmniejszenie kosztów związanych z obsługa odpadów. — Dominik Bąk, dyrektor ds. handlowych, PPHU Subor Zakład Pracy Chronionej.

 

 

Dostawa belownicy ORWAK została zrealizowana w terminie, fachowo przeprowadzono również instalacje urządzenia i szkolenie personelu w zakresie obsługi. Zastosowanie ww urządzenia pomogło w optymalizacji kosztów związanych w opłatami za wywóz odpadów. Sprasowanie odpadów powoduje zwiększenie przestrzeni magazynowej i pozwala na utrzymanie w niej porządku. — Grażyna Spiechowicz-Kristensen, z-ca dyrektora ds. administracyjno-technicznych, Biblioteka Narodowa

 

 

W wyniku zastosowania maszyny ORWAK, w której prasowane są przede wszystkim odpady komunalne mieszane, zmniejszyliśmy co najmniej o kilkadziesiąt procent ilości wywożonych odpadów w skali miesiąca. — Elżbieta Jaworska, kierownik sekcji BHP i Ochrony Środowiska, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

 

 

Jesteśmy zadowoleni z fachowej i rzetelnej współpracy z firmą Tomra Orwak, której wysokiej jakości produkty, ogromne doświadczenie, dobra organizacja oraz wykwalifikowany personel pozwoliły na wprowadzenie optymalizacji w zakresie gospodarki odpadami na terenie naszego zakładu.”— Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L.B. Zimmermann Sp. J.