DLACZEGO ORWAK

WARTOŚCI ORWAK

ORWAK to lider w zakresie systemów prasowania i belowania odpadów u źródła. Na świecie pracuje już ponad 70 000 belownic ORWAK. Ponadto mamy rozbudowaną sieć przedstawicieli na świecie, dzięki

której skuteczna gospodarka odpadami jest możliwa w każdym miejscu na świecie.

Nasza kultura organizacyjna oraz charakter kształtują się wokół trzech głównych słów: Ewolucja, Ekologia, Ekspertyza.

EWOLUCJA – Nasze rozwiązania od zawsze tworzą bezpieczne i komfortowe warunki pracy, zwiększają produktywność i pomagają minimalizować wpływ zanieczyszczeń na środowisko.

EKOLOGIA – Większe zagęszczenie odpadów to mniejsze bele do transportu i niższe koszty, co skutkuje mniejszą emisją dwutlenku węgla do środowiska.

EKSPERTYZA – Przez ponad 5 dziesięcioleci, poprzez bezkonkurencyjną jakość i niezawodność naszych pras i belownic, wypracowaliśmy w oczach klientów reputację wiodącego dostawcy urządzeń do recyclingu i gospodarki odpadami.

Unikalne wzornictwo

Nasi projektanci kładą nacisk na solidne i nowoczesne konstrukcje, które poza pożądanymi parametrami technicznymi również cieszą oczy. Wszystkie prasy i belownice produkujemy z zachowaniem norm jakości ISO 9001 oraz ISO 3834, a także normy środowiskowej ISO 14001.

Bezpieczeństwo

Belownice ORWAK POWER, jako jedyne na świecie, mają najwyższy stopień zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności Performance Level d, zgodnie z normą EN ISO 13849-1. Wyznaczamy standardy w branży i gwarantujemy bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania pras.

Troska o środowisko

Prasy i belownice ORWAK wykonane są ze stali DOMEX 355, aby wydłużyć aż trzykrotnie żywotność maszyn w porównaniu z innymi na rynku. Stosujemy spawanie łukowe oraz wysokoprecyzyjne cięcie laserowe, co gwarantuje najwyższe standardy jakości i trwałości.

Belownice ORWAK są obsługiwane minimalną liczbą operacji. Prasowanie jest szybkie i efektywne. Zastosowane układy hydrauliczne mają wyjątkowy na świecie niski poziom hałasu. Cicha, ale prac(s)ująca belownica to lepsza jakość pracy i wydajność. Silna kultura projektowania i innowacji wprowadziła nas do czołówki w branży. ORWAK to pionier w produkcji i dystrybucji wysokowydajnych rozwiązań zarządzania odpadami. Nasi klienci poświęcają znacznie mniej czasu i środków na gospodarkę odpadami i więcej czasu na prowadzenie swojej działalności.