MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ
PRASY I BELOWNICE

Szerokie portfolio urządzeń ORWAK spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów i pozwala wydajnie zarządzać gospodarką odpadami. Portfolio podzielone jest na kilka rodzin urządzeń, w których dostępne są różne modele oferujące różnorodne możliwości sortowania i prasowania odpadów.

TOM

Bezdotykowy kompaktor, zajmuje tyle miejsca co zwykły pojemnik na odpady, a jest w stanie pomieścić aż 7 razy więcej. Najszersze zastosowanie znajduje w miejscach publicznych.

ORWAK COMPACT

Rodzina małych, ale bardzo efektywnych belownic z załadunkiem frontalnym. Produkowane bele są wygodne do przemieszczania i transportu. Dzięki kompaktowemu projektowi belownice z tej rodziny są doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie jest niewiele miejsca.
Siła nacisku: 1.5-12 ton
Waga beli (karton, tektura): 40-80 kg

ORWAK POWER

Niezwykle dynamiczne belownice z załadunkiem frontalnym zaprojektowane z użyciem innowacyjnej technologii. Umożliwiają produkcję bel o bardzo dużym zagęszczeniu, różnych rozmiarach oraz wagach.
Siła nacisku: 18.5-52 ton
Waga beli (karton, tektura): 200-500 kg

ORWAK MULTI

Modele z tej rodziny to dwukomorowe belownice z załadunkiem od góry. Umożliwiają sortowanie i prasowanie różnych rodzajów odpadów u źródła. Każdy z modeli można rozbudować o kolejne komory.
Siła nacisku: 3-20 ton
Waga beli (karton, tektura): 50-200 kg

ORWAK FLEX

Klasyczne kompaktory koszowe i workowe z załadunkiem frontalnym charakteryzujące się bardzo łatwą i bezpieczną obsługą.

BRICKMAN

W pełni zautomatyzowane prasy brykietujące pozwalające aż 20-krotnie zmniejszyć objętość odpadów.
Siła nacisku: 25 ton
Wydajność: 300-1100 kg/h

ORWAK HORIZONTAL

W pełni zautomatyzowane belownice poziome idealnie sprawdzające się w pracy z dużymi ilościami odpadów z papieru, tektury, kartonu, plastiku itp. 
Siła nacisku: 10-200 ton
Wydajność: 0,7-80 ton/h