Bezpłatna konsultacja i audyt w zakresie doboru urządzenia do odpadów

Bez warunków i zobowiązań. Dla wszystkich!

Eksperci Orwak Polska zawsze są do Twojej dyspozycji.

Pomogą podjąć decyzję o doborze urządzenia do odpadów, jak również przygotują bezpłatnie wytyczne dotyczące gospodarki odpadami w firmie.

W ramach bezpłatnych konsultacji ekspert Orwak Polska zaproponuje konkretne urządzenie do odpadów w zależności od rodzaju i ilości. Co więcej, obliczy również, ile Twoja firma zaoszczędzi na kosztach gospodarowania odpadami miesięcznie i rocznie oraz ile przychodu można mieć ze sprzedaży bel z odpadów nadających się do recyklingu. W razie potrzeby zostanie Ci przedstawionych kilka narzędzi ORWAK, abyś mógł podjąć ostateczną decyzję według własnego uznania i naszej eksperckiej wiedzy

Powyższą usługę zapewniamy wszystkim firmom bezpłatnie, bez warunków i zobowiązań.

Wynajem, dzierżawa lub zakup urządzenia do odpadów marki ORWAK pozwala na rozwój przedsiębiorstwa i dostosowanie się do zmiennego otoczenia rynkowego, a jednocześnie osiągnięcie zauważalnych korzyści finansowych, dzięki ograniczeniu kosztów zagospodarowania odpadów w Twojej firmie.

Bezpłatny test belownicy

Każda firma ma swoje określone rodzaje i ilości odpadów. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że trudno jest wybrać jedno spośród ponad 50 narzędzi ORWAK, które będzie optymalnym rozwiązaniem. 

Na życzenie organizujemy pokaz maszyn do odpadów na żywo. Możemy wówczas wykonać próbne bele z materiałów dostarczonych z państwa firmy

Korzystając z możliwości przetestowania naszych maszyn z własnymi odpadami nasi eksperci odpowiadają na pytania, pokazują zastosowanie akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych i przedstawiają zalecenia dotyczące idealnej, ekonomicznej pracy urządzeń do odpadów.

Przykład oszczędności dzięki dzierżawie belownicy Orwak

Zakład produkcyjny położony w południowej Polsce generował 3 1 kontener 7 m odpadów dziennie. Koszt wywozu jednego kontenera to 400 zł, co miesięcznie dawało koszt 12000 zł. Dzięki zastosowaniu belownicy ORWAK POWER 3820 liczba wywożonych kontenerów została zredukowana do 2 tygodniowo. Obecnie zakład pracujący 7 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym produkuje 1 belę na zmianę z kartonu, a dzięki ich sprzedaży firma zyskuje: 43 bele/m-c x 500 kg = 21500 kg 21500 kg x 40 gr = 8600 zł.

Nasi eksperci są zawsze do państwa dyspozycji i zawsze pomogą w podjęciu decyzji.

Czekamy na kontakt: 

+48 42 648 79 17

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.