ARCHIWUM 2015

Dziękujemy za odwiedziny na Międzynarodowych Targach POL-ECO-SYSTEM

Na tegorocznych targach POL-ECO-SYSTEM eksperci ORWAK Polska mieli przyjemność gościć Państwa w Poznaniu na stoisku w Salonie Gospodarki Odpadami i Recyclingu.

Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny, a tych którzy nie mogli nas odwiedzić zapraszamy do kontaktu.

Dziękujemy za odwiedziny na Międzynarodowych Targach POLAGRA TECH

Na tegorocznych targach POLAGRA TECH eksperci ORWAK Polska mieli przyjemność gościć Państwa w Poznaniu w dniach 21-24 września br. Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedziny, a tych którzy nie mogli tam być zapraszamy do kontaktu z nami.

ORWAK POWER i Black Star Technology na targach EKOTECH

Już 5 marca rozpoczynają się targi EKOTECH. Po raz pierwszy w Kielcach zaprezentowana zostanie nowa linia belownic ORWAK POWER, wyposażonych w rozwiązanie Black Star Technology – nowatorski system hydrauliczny i nieszablonową koncepcję konstrukcji. Black Star Technology zapewnia m.in. większą wytrzymałość i gęstość beli oraz jej wymiar gwarantujący optymalną ładowność transportu.

ORWAK Polska wspierał recycling na Open’er Festival

Po raz kolejny organizatorzy Open’er Festival wybrali belownice ORWAK do wsparcia gospodarki odpadami i kontynuowania ekologicznego trendu zachowań. Festiwal odbył się w dniach 1-4 lipca br. ORWAK Polska, wspólnie z partnerami, od początku swojej działalności, podejmuje szereg niekomercyjnych i proekologicznych działań na rzecz ochrony środowiska, które wpływają pozytywnie również na kształtowanie pożądanych postaw społecznych.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi POL-ECO-SYSTEM

Salon Gospodarki Odpadami i Recyclingu: stoisko 103, pawilon 5.

27-30 październik, Poznań

Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów
dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych
POL-ECO-SYSTEM

Nasze wrażenia po VIII Międzynarodowych Targach Packaging Innovations

Stoisko Orwak Polska na targach Packaging InnovationsNa tegorocznych Międzynarodowych Targach Packaging Innovations, jak co roku, zespół Tomra Orwak Polska witał odwiedzających na swoim stoisku firmowym urządzeniami do zmniejszania objętości odpadów. Była to również szczególna okazja do zapoznania się z nową linią produktów – rodziną belownic ORWAK POWER. Wszystkie urządzenia wyprodukowano z zastosowaniem unikalnego rozwiązania – Black Star Technology, dzięki czemu są one jeszcze bardziej wydajne, szybsze i łatwiejsze w obsłudze niż jakiekolwiek inne dostępne dziś na rynku, co zauważyło wielu odwiedzających.

Belownice ORWAK na POLAGRA TECH

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska 12 w pawilonie 5 na Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA TECH, które odbywać się będą w Poznaniu w dniach 21-24 września br.

Zmiana nazwy Spółki na ORWAK Polska sp. z o.o.

Szanowni Państwo, od 16 kwietnia 2015 roku działamy pod nową nazwą spółki – ORWAK Polska. Dotychczas, przez 9 lat działaliśmy jako Tomra Orwak Polska. Powodem zmiany nazwy jest przejście spółki Orwak Group AB (d. Tomra Compaction Group AB) – właściciela marki Orwak do San Sac Group. Zdecydowano o przywróceniu nazw spółek zależnych prowadzących działalność w Norwegii, Szwecji, Polsce i Japonii, na pierwotne.

Orwak Polska

Lider wspierający przedsiębiorstwa w prowadzeniu efektywnej gospodarki odpadami.

Sprzedaż i montaż urządzeń do odpadów - prasy, belownice, kompaktory, brykieciarki. Serwis urządzeń do odpadów. Części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń do odpadów.