ZDANIEM EKSPERTÓW

JAKA ZGNIATARKA DO ODPADÓW KOMUNALNYCH - RENOMOWANE URZĄDZENIA 

5030

Zarządzanie odpadami stanowi obecnie priorytet w obliczu narastających wyzwań związanych z ochroną środowiska. W tym kontekście urządzenia do zgniatania odpadów i śmieci, zwane także zgniatarkami, stanowią skuteczne rozwiązanie, które przyczynia się do zwiększenia efektywności przetwarzania.

JAK ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ - URZĄDZENIA DO PRASOWANIA ODPADÓW

5030

Zarządzanie odpadami stanowi obecnie priorytet w obliczu narastających wyzwań związanych z ochroną środowiska. W tym kontekście urządzenia do zgniatania odpadów i śmieci, zwane także zgniatarkami, stanowią skuteczne rozwiązanie, które przyczynia się do zwiększenia efektywności przetwarzania.

GOSPODARKA O OBIEGU ZAMKNIĘTYM -
WPŁYW NA GOSPODARKĘ ODPADAMI

W ciągu ostatnich kilku lat zarówno administracja publiczna, branża gospodarki odpadami, jak i działacze sektora recyklingu bardzo zwracali uwagę na gospodarkę o obiegu zamkniętym, tworząc nowe zasady i wytyczne. Zgodnie z ustaleniami lokalnymi i europejskimi nowa polityka gospodarki odpadami w Polsce i Europie ma na celu transformację i docelowe przejście do gospodarki o obiegu zamkniętym.

WYBÓR PRASY DO ODPADÓW - OD CZEGO ZACZĄĆ?

Belownica lub inaczej prasa do odpadów umożliwia wygodne posortowanie, zagęszczenie i przechowywanie odpadów w miejscu ich powstawania. Zastanawiając się nad wyborem i zakupem urządzenia szukamy odpowiedzi na pytanie dlaczego zakup belownicy będzie korzystny dla firmy i czy rzeczywiście przyniesie oszczędności albo nawet zyski? Dobrze dobrana belownica oszczędzi pieniądze, czas i przestrzeń w każdej sytuacji. Aby belownica spełniła stawiane jej oczekiwania i potrzeby warto mieć na uwadze kilka aspektów.

UMOWY SERWISOWE - OSZCZĘDNOŚCI W DŁUŻSZYM OKRESIE

Posiadanie i użytkowanie sprawnej prasy lub belownicy w miejscu powstawania odpadów to generowanie oszczędności w gospodarce odpadami u źródła. W dzisiejszej sytuacji gospodarczej wszystkie organizacje szukają oszczędności. Niektóre decydują się na nie poprzez eliminowanie wsparcia i nie wiążą się z dostawcami np. umowami serwisowymi.  Orwak dostarcza sprawne i działające urządzenia, jednak większość klientów, którzy poczynili pierwszy dobry krok w oszczędności poprzez zakup urządzeń ORWAK, zabezpiecza ich sprawność i oszczędną eksploatację poprzez umowy serwisowe i konserwacyjne.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ BELOWNICĘ - KILKA POWODÓW

Wszędzie tam, gdzie w działalności powstają odpady, a celem jest efektywna gospodarka odpadami, warto rozważyć inwestycję w prasę, kompaktor lub belownicę. Urządzenia te zagęszczają odpady z kartonu, tektury, papieru, puszek aluminiowych, butelek PET, komunalne, jak również niebezpieczne itp. Sprasowane i zmniejszone objętościowo odpady są łatwiejsze do przenoszenia i transportu oraz pozwalają utrzymać porządek i higienę w miejscu działalności.

CZY W BELOWNICACH JEST JESZCZE MIEJSCE NA INNOWACJE?

Nie każda nowa technologia zmienia cywilizację. Nie każda charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Są jednak takie, które wywracają świat do góry nogami.

Tak jak silnik parowy, wynaleziony w 1765 roku zapoczątkował rewolucję przemysłową, tak dziś ORWAK łamie schematy i wprowadza rewolucję w świecie belownic. A wszystko za sprawą innowacyjnego systemu hydraulicznego zastosowanego w nowej linii pras ORWAK POWER.

Orwak Polska

Lider wspierający przedsiębiorstwa w prowadzeniu efektywnej gospodarki odpadami.

Sprzedaż i montaż urządzeń do odpadów - prasy, belownice, kompaktory, brykieciarki. Serwis urządzeń do odpadów. Części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń do odpadów.