ARCHIWUM 2020

TOM Inteligentne rozwiązanie w trosce o higienę

TOM Inteligentne rozwiązanie dbające o czystość i higienę rąk

ORWAK POLSKA na targach EuroShop w Düsseldorfie

Orwak Polska serdecznie zaprasza na targi EuroShop do Düsseldorfu

SULO nowym właścicielem San Sac Group

SULOSan Sac Group dołącza do Sulo i umacnia wiodącą pozycję jako stabilny i wiarygodny dostawca usług i systemów do gospodarki odpadami.

San Sac Group przejmuje BNS Miljø AS oraz BNS Container AB

San Sac Group przejmuje BNS Miljø AS oraz BNS Container AB, tym samym umacnia pozycję wiodącego dostawcy urządzeń do gospodarki odpadami.

Grupa San Sac umacnia ofertę maszynową nabywając Grupę Orca

Grupa San Sac umacnia ofertę maszynową nabywając Grupę Orca – wiodącego francuskiego dostawcę pras horyzontalnych i belujących

Grupa San Sac rośnie w siłę i nabywa rosyjską Spółkę Proshop

Do Grupy San Sac dołączyła wiodąca rosyjska firma Proshop zajmująca się dystrybucją pras do belowania oraz pozostałych urządzeń do sortowania i recyklingu odpadów.

Orwak Polska w rankingu Gazele Biznesu 2020

W grudniu 2020 roku firma Orwak Polska została uwzględniona w polskim rankingu Gazele Biznesu. To prestiżowe zestawienie przygotowywane jest również w kilku innych krajach europejskich corocznie od 20 lat.

ORWAK - bez kompromisu

RĘCZYMY ZA NASZE PRODUKTY

ORWAK świadczy usługi na najwyższym poziomie. W zakresie jakości, bezpieczeństwa, niezawodności serwisu i transparentności firmy nie uznajemy kompromisów.

Pomyśl o wymianie swojej starej belownicy na nową

ORWAK odkupi Twoją starą belownicę, a nasi eksperci doradzą w doborze najlepszego modelu urządzenia dla Twojego biznesu.

Standardy bezpieczeństwa urządzeń ORWAK

Belownice ORWAK POWER spełniają wymagania użytkowników oraz kontrolerów w zakresie bezpieczeństwa obsługi i BHP.

Nowoczesne i bezpieczne w obsłudze belownice ORWAK POWER przewyższają standardowe wymagania określone przez instytucje działające na rzecz ochrony środowiska i zarządzania odpadami.

Orwak Polska

Lider wspierający przedsiębiorstwa w prowadzeniu efektywnej gospodarki odpadami.

Sprzedaż i montaż urządzeń do odpadów - prasy, belownice, kompaktory, brykieciarki. Serwis urządzeń do odpadów. Części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń do odpadów.